Category: aktuāli

MŪSU 30. DEJU SEZONA!

MĒĢINĀJUMI un KONCERTI # 28. septembris (otrdiena) plkst. 18.30 – Rozā un Baltās gr. kopmēģinājums (uzveduma deja)  # 29. septembris (trešdiena) plkst. 18.30 – Oranžās un Rozā gr. kopmēģinājums (uzveduma… Read more »

JAUNO DEJOTĀJU UZŅEMŠANA!

Bērnu un jauniešu deju kolektīvs “Vēja zirdziņš” savā 30. deju sezonā uzņem puišus un meitenes visās skolas vecuma grupās, kā arī puišus pirmsskolas vecuma grupās!  # UZŅEMŠANA – jaunos dalībniekus… Read more »

MŪSU 29. DEJU SEZONA!

MĒĢINĀJUMI un KONCERTI # PALDIES VISIEM DEJOTĀJIEM UN ĢIMENĒM PAR AIZRAUTĪBU MŪSU 29. DEJU SEZONĀ! 😉 # JŪNIJS, JŪLIJS –  pēc labi padarītiem darbiņiem, visiem pelnīta atpūta! Smeļamies saules enerģiju,… Read more »

SKOLĒNU SVĒTKU AKTIVITĀTES

BJDK “Vēja zirdziņš” dalība Svētku aktivitātēs # Sirsnīgs PALDIES lieliskajiem dejotājiem par  dalību XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku gājienam veltītajā pasākumā Svētku ceļš “Saulesvija” Jelgavā! Satikšanās prieks… Read more »

VASARAS SAULGRIEŽU LAIKS

Pēc astronomiskā kalendāra 21. jūnijā iestājas Vasaras saulgriežu laiks, kad tiek svinēta visīsākā nakts un visgarākā diena. Daba ap saulgriežu laiku ir pilnā plaukumā un saule savu enerģiju dāvā visdāsnāk… Read more »