Category: aktuāli

MŪSU 28. DEJU SEZONA!

MĒĢINĀJUMI un KONCERTI # 15.novembris (piektdiena) – valsts svētku koncerts Bēnes tautas namā (Auces novads) (Tirkīza gr. viens sastāvs; Baltā un Sarkanā gr.) plkst. 14.40 – izbraukšana no Jelgavas k/n… Read more »

KONCERTDARBĪBA 2019/2020

2019. / 2020.g. sezonas koncerti 2019.gads 28.septembris – JPPI “Kultūra” jaunās sezonas atklāšanas koncerts (Sarkanā grupa) 28.septembris – brīvdabas koncerts “Zemnieka cienasts” estrādē (Rozā grupa) 22.oktobris – tautas deju kolektīvu… Read more »

Klasikas nodarbību nozīme!

“Skaistuma un veselības vienotība” Priekšstatus par klasiskā skaistuma jēdzienu un tā vienotību ar veselību ir atstājusi senās Grieķijas kultūra, kur izstrādāti parametri klasiskā skaistuma etalonam gan sievietes, gan vīrieša augumam…. Read more »

MŪSU 27. DEJU SEZONA!

PALDIES visiem dejotājiem un ģimenēm par koncertiem piepildītu, notikumiem bagātu un emocijām krāsainu “Vēja zirdziņa” 27. deju sezonu – tā bija jaudīga! Laiks atpūsties un krāt spēkus jaunai sezonai, kas… Read more »

Vasaras saulgrieži – LĪGO!

Dzīvot  un  būt  saskaņā   ar  dabu, tā  ritiem ir  augstākā no  mūsu  senču  gudrībām. Saules  un  Mēness  gaita  noteica  veicamos  darbus  un  svinamos  svētkus. Tas  veidoja kalendāru  latviskajā  dzīvesziņā. Latviešiem… Read more »