Category: aktuāli

MŪSU 30. DEJU SEZONA!

MĒĢINĀJUMI un KONCERTI # SVARĪGA ZIŅA -> sākot ar 6. decembri “Vēja zirdziņa” skolas vecuma grupu nodarbības (grupās līdz 20 dejotājiem) notiks klātienē Deju namā, pirmsskolas grupas vēl tiksies attālināti!… Read more »

SKOLĒNU SVĒTKU NORISES

BJDK “Vēja zirdziņš” dalība #DziediUnDejo2021 norisēs # “SVINĒT SAULI” – Sirsnīgs un liels PALDIES visiem par svētku sajūtu sirdīs, kopību un uzticību dejai! XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku… Read more »

JAUNO DEJOTĀJU UZŅEMŠANA!

Bērnu un jauniešu deju kolektīvs “Vēja zirdziņš” savā 30. deju sezonā uzņem puišus un meitenes visās skolas vecuma grupās, kā arī puišus pirmsskolas vecuma grupās!  # UZŅEMŠANA – jaunos dalībniekus… Read more »

MŪSU 29. DEJU SEZONA!

MĒĢINĀJUMI un KONCERTI # PALDIES VISIEM DEJOTĀJIEM UN ĢIMENĒM PAR AIZRAUTĪBU MŪSU 29. DEJU SEZONĀ! 😉 # JŪNIJS, JŪLIJS –  pēc labi padarītiem darbiņiem, visiem pelnīta atpūta! Smeļamies saules enerģiju,… Read more »

VASARAS SAULGRIEŽU LAIKS

Pēc astronomiskā kalendāra 21. jūnijā iestājas Vasaras saulgriežu laiks, kad tiek svinēta visīsākā nakts un visgarākā diena. Daba ap saulgriežu laiku ir pilnā plaukumā un saule savu enerģiju dāvā visdāsnāk… Read more »