Category: aktuāli

SATIKŠANĀS AUGUSTĀ!

LABAS UN SVARĪGAS ZIŅAS!  # “Vēja zirdziņš” ir ļoti noilgojies pēc lieliem un maziem dejotājiem, tādēļ ar nepacietību tiek gaidīta mūsu lielās ģimenes atkalsatikšanās sestdien, 29. augustā! Informācija par kolektīva… Read more »

MŪSU 29. DEJU SEZONA!

MĒĢINĀJUMI un KONCERTI # 29. augusts (sestdiena) – “Vēja zirdziņa” 29. deju sezonas atklāšana (brīvdabas atpūta “IPSā”) # 31. augusts (pirmdiena) – jauno dalībnieku uzņemšana – pirmā satikšanās 😉 (Jelgavas… Read more »

KONCERTDARBĪBA 2020/2021

2020. / 2021. gada sezonas koncerti 2020. gads 29. augusts – 29. deju sezonas atklāšanas sapulce / “Vēja zirdziņa” dz.d. āra ballīte (IPS) 21. oktobris – “Vēja zirdziņa” 28. dzimšanas… Read more »

DROŠU UN AKTĪVU VASARU!

# Augusta beigās tiksimies klātienē, bet tikmēr baudām vasaras priekus un daudzveidīgās atpūtas iespējas, krājam pozitīvās emocijas un esam atbildīgi. Atceramies ģimenē pārrunātos jautājumus par drošību uz ielām un ceļiem,… Read more »

VASARAS SAULGRIEŽI! LĪGO!

Astronomiskās vasaras iestāšanās saistīta ar vasaras saulgriežiem, kad saule dienas vidū atrodas visaugstāk un diena ir visgarākā, bet nakts – visīsākā. Šogad astronomiskais vasaras sākums būs 21.jūnijā. Laikā, kad visgarākajai… Read more »