Category: aktuāli

MŪSU 28. DEJU SEZONA!

MĒĢINĀJUMI un KONCERTI # Aprīlis – aicinām visus dejotājus būt fiziski aktīviem arī šajā laika posmā un godprātīgi veikt dotos uzdevumus “mājas mēģinājumiem” 😉 Informācija par attālinātajiem mēģinājumiem pieejama slēgtajā… Read more »

SVARĪGA ZIŅA!

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra” informē – rūpējoties par apmeklētāju veselību un sekojot valstī noteiktajiem publisku pasākumu rīkošanas ierobežojumiem, sākot ar šī gada 13.martu līdz 31.maijam atcelti visi pasākumi, izstādes,… Read more »

DZIMŠANAS DIENA ALDIŅAI ;)

PAVASARA SAULES APSPĪDĒTI UN SIRSNĪGĀM DOMĀM PIEPILDĪTI SVEICIENI MŪSU ALDIŅAI DZIMŠANAS DIENĀ !!! 🙂 Saulainajā 24.martā lielā “Vēja zirdziņa” ģimene mīļajai Aldiņai jaunajā dzīves gadā vēl stipru veselību, neapsīkstošu enerģiju… Read more »

KONCERTDARBĪBA 2019/2020

2019. / 2020.g. sezonas koncerti 2020.gads 11.janvāris – Jauniešu deju kolektīvu draudzības koncerts Kuldīgā (Sarkanā grupa) 16.janvāris – Jelgavas skolēnu deju kolektīvu koncerts “Mūsu mājā dejo tā” (Tirkīza, Oranžā, Rozā,… Read more »

VEIKSMĪGU 2020. GADU!

Latviešu Jaungada tradīcijās daudzi elementi aizgūti no Ziemassvētku un Meteņu tradīcijām, jo arī šīs dienas agrāk uzskatīja par jauna gada iesākumu. Galdam bija jābūt bagātīgam, lai nekā netrūktu arī nākamajā… Read more »