2009 / 2010

Mūsu devīze –„Audz dejā!”

Šajā sezonā „Vēja zirdziņš” ir dejojis 28 koncertos. Ciemojāmies pie saviem draugiem Siguldā, Bauskā, Aucē, Kuldīgā. Kuldīgā bijām pat trīs reizes. Aprīlī tur bija iespēja vērot „lidojošās” zivis.

Ziemassvētkos jelgavniekus priecējām ar uzvedumu „Diegabundža” (hor.A.Skrastiņa, G.Trukšāne, mūz. I.Cine, I.Kanceviča). Pirmo reizi uzvedumā uz skatuves dejoja arī mūsu vecāki- Šokolādes grupa.

Arī šogad piedalījāmies „Lielajā talkā”, krāsojot transformatora namiņu pilsētas centrā.

Šogad „Vēja zirdziņš” sasniedza savu pilngadību- 18 gadus. Pēc jubilejas koncerta „Es- latvietis!”, visi devāmies uz atpūtas kompleksu „Lediņi”, kur milzu pannās tika ceptas pankūkas un desiņas, kā arī izbaudīta pelnīta atpūta.

Ar izciliem panākumiem piedalījāmies skatē. Bijām vienīgais kolektīvs Latvijā, kurš visās vecuma grupās ieguva Laureāta diplomus. Un bijām patīkami pārsteigti, kad saņēmām Latvijas valsts prezidenta Pateicības rakstus par augstajiem sasniegumiem. „Vēja zirdziņš” piedalījās Laureātu koncertā Rīgā, kurš ieskandēja X Skolēnu Dziesmu un deju svētkus. Svētkos izbaudījām gan saules svelmi, gan lietu un vēju.

Kā jaunie CID (Starptautiskās deju Padomes) biedri, 14. jūlijā piedalījāmies koncertā „Pasaules kongress dejas izglītībā”.

Šajā vasarā devāmies uz Eiropiādi Itālijā, Bolzano pilsētā. Brauciena laikā  apskatījām vēsturisko Prāgu, krāšņo Svarovski kristālu muzeju Austrijā, fantastisko Gardas ezeru Itālijas krastos.

Pēc īpašas receptes ēdināšanas uzņēmums „Silva” izcepa kliņģeri, kuram piešķīra nosaukumu „Vēja zirdziņš”. Tagad mums ir savs kliņģeris! Paldies Sandriņai!

Arī šovasar atpūtāmies „Godeļos” pie Usmas ezera.

Jau nosauļojušies brūni, piedalījāmies koncertā „Piena un medus svētkos”.