MŪSU 29. DEJU SEZONA!

      Comments Off on MŪSU 29. DEJU SEZONA!

MĒĢINĀJUMI un KONCERTI

# 2021. GADS -> Ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus, sākot ar 18. janvāri BJDK “Vēja zirdziņš” nodarbības skolas vecuma grupām tiks organizētas tiešsaistē – Zoom digitālajā platformā. Pirmsskolas vecuma grupas aicinātas praktizēties sev ērtā un brīvā laikā, izmantojot “Vēja zirdziņa” YouTube kontā publicētos vingrinājumus un dejas. 

  • Informācija par tiešsaistes nodarbību laikiem nosūtīta uz vecāku e-pastiem!
  • “Vēja zirdziņa” visu grupu YouTube video materiālu apkopojums nosūtīts uz vecāku e-pastiem!
  • IZM projekta “Tava klase” kopdejošanas stundas skatāmas ŠEIT

# ZIEMAS BRĪVLAIKS! -> Paldies visiem dejotājiem par aktīvi darbošanos kā mājās, tā klātienes individuālajās nodarbībās – malači 😉 Liels PALDIES ģimenēm par atbalstu! Laiks pelnītai atpūtai 😉

  • Daudzveidīgi #Ēkultūras digitālie resursi pieejami ŠEIT

# PALDIES visiem čaklajiem dejotājiem (un pacietīgajiem vecākiem) par atsaucību savas grupas video materiāla izveidē 😉 Gada nogalē varam viens otru iepriecināt ar dejiskiem un sirsnīgiem sveicieniem:

  • grupu dejas skatāmas “Vēja zirdziņa” YouTube kontā -> ŠEIT

# Lai mazinātu Covid-19 izplatību, Latvijā pagarināta ārkārtējā situācija līdz 2021. gada 7. februārim:

  • Ministru kabineta rīkojums Nr. 655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” -> ŠEIT
  • Ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus, BJDK “Vēja zirdziņš” nodarbības tiek organizētas attālināti un/vai individuāli klātienē (atkarībā no konkrētiem ierobežojumiem). Attālināto nodarbību uzdevumi, jaunu deju soļu kombinācijas tiek publicētas kolektīva Facebook grupā (BJDK “Vēja zirdziņš”); par individuālo nodarbību norises laiku dejotāji tiek informēti personīgi (saziņa ar vecākiem/aizbildņiem).

# SVARĪGI – 20. un 21. oktobrī plānotais BJDK “Vēja zirdziņš” koncerts “Mēs varam!” ir atcelts. Naudu par biļetēm, kas iegādātas klātienē, var atgūt Jelgavas k/n kasē. Aicinām naudas atgriešanu veikt līdz 2020. gada 30. decembrim (uzziņai -> ŠEIT).

# ĢIMENĒ IR SPĒKS! Liels un sirsnīgs PALDIES visiem DEJOTĀJIEM un VECĀKIEM par atsaucību, sapratni, mobilitāti un spēcīgo kopības sajūtu 🙂 Īsā laikā spējām sagatavoties koncertam “Mēs varam!” un 14. oktobrī paguvām veikt koncerta deju video ierakstus un foto 😉 MĪĻIE, JŪS ESAT LIELISKI ! ! ! #AudzDejā 

  • Foto mirkļi no koncerta deju filmēšanas -> ŠEIT un kolektīva Facebook grupā BJDK “Vēja zirdziņš”

# Ar saulainiem un enerģiskiem koncertiem esam veiksmīgi atklājuši “Vēja zirdziņa” 29. deju sezonas koncertdarbību 🙂 PALDIES visiem dejotājiem, vecākiem un atbalstītājiem par priekpilniem un kopīgiem mirkļiem! 😉 Foto mirkļi no koncertiem ->ŠEIT

# SVARĪGA INFORMĀCIJA – BJDK “Vēja zirdziņš” jaunās sezonas klātienes nodarbības notiek, atbilstoši mēģinājumu laikiem un saskaņā ar šādiem nosacījumiem -> SVARĪGA INFORMĀCIJA, UZSĀKOT SEZONU (atvērt dokumentu)

  • Noderīga informācija vecākiem -> ŠEIT

 

Lūdzam ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus un savstarpējo distancēšanos!