DEJA RADA PRIEKU!

Valsts izglītības satura centra (VISC) rīkotajā jaundeju konkursā “Mēs un deja” Jelgavas Bērnu un jauniešu deju kolektīva “Vēja zirdziņš” izpildītās dejas saņem augstvērtīgu vērtējumu!

Piektdien, 12.februārī “Vēja zirdziņa” Dzeltenās un Zaļās grupas dejotāji devās uz Ogres kultūras centru, lai žūrijas un skatītāju vērtējumam nodotu kolektīva repetitores Gunas Trukšānes dejas. Abas izpildītās dejas tika atzinīgi novērtētas – konkursa 5.-6.klašu grupā deja “Kur guļ Ziemassvētki” novērtēta ar 1.vietu un 7.-9.klašu grupā izpildītajai dejai “Ai, bagāti Ziemassvētki”  piešķirta 2.vieta!

PALDIES DEJOTĀJIEM PAR AZARTU, DEJOTPRIEKU UN UZTICĪBU! 😉

PALDIES vecākiem par atbalstu un atsaucību!

Žūrijas komisija izvērtēja un par labākajām atzina 34 dejas – REZULTĀTI

VISC par konkursu

No 2001.gada regulāri katru gadu notiek Jaunrades deju konkurss „Mēs un deja”, kas Latvijas deju pedagogu vidū izpelnījies lielu interesi un augstu novērtējumu. Deju autoru, horeogrāfu atsaucība pierādījusi konkursa dzīvotspēju, jo gadu no gada tajā piedalās ne tikai deju jomas profesionāļi, bet arī deju kolektīvu vadītāji.

2016.gada konkursā dalību bija pieteikuši 36 deju autori – pedagogi no Lauberes, Lielvārdes, Ogres, Baldones, Ikšķiles, Limbažiem, Kandavas, Jelgavas, Cēsīm, Ķeipenes, Ludzas, Smiltenes, Ventspils, Dobeles, Gardenes, Olaines un Rīgas. Kopā pieteiktas 78 dejas dažāda vecuma dejotājiem. Dejas izpildīja 32 vispārizglītojošo skolu un interešu izglītības iestāžu 57 deju kolektīvi ar vairāk nekā 1200 maziem dejotājiem.

Šī konkursa īstenošana rada Latvijas skolu tautas deju kolektīviem iespēju papildināt savu repertuāru ar jaunām, mūsdienīgām horeogrāfijām un aizsāk veidot deju pūru XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem 2020. gadā.