DEJU IZRĀDE “ĪKSTĪTE”

Kolektīva jubilejas sezonā vēlamies iepriecināt savus skatītājus ar daudzveidīgu deju programmu!  Decembrī pirmizrādi piedzīvoja deju izrāde “Īkstīte” – PALDIES par emocionālu kopdarbu!

Turpinām augt un radīt KOPĀ arī šogad! 😉

fc77b50d56a0d0e5885e575e33961135

[Foto no pirmizrādes apskatāmi ŠEIT un ŠEIT

Vairāk par deju izrādi var lasīt ŠEIT

“Kurš spēj izskaitīt – cik pasaulē pasaku? Kurš spētu izskaitīt, cik reižu tās stāstītas, pārstāstītas, atstāstītas un pierakstītas!  Neskaitāmas paaudzes ir uzaugušas, klausoties pasakas. Varbūt cilvēks tieši caur pasaku ir gribējis mācīt savam bērnam to, ka pasaulē uzvar labais, ka iespējams ir brīnums un, ja tu esi labs, tad arī šī labestība ir ap tevi. Lai nu kā, bet pasaule noteikti nebūtu tāda, kāda tā ir, ja cilvēki viens otram un saviem bērniem nestāstītu PASAKAS!

Mēs jums stāstīsim pasaku “Īkstīte”, kuru sarakstījis ir Hans Kristians Andersens, bet kā jau pasakās ierasts, būs arī kas klāt piedomāts, kas no jauna sacerēts un būs laimīgas beigas! Mūsu domas ir, ka “Īkstītē” mēs varam katrs atpazīt sevi, kad bijām uz bērnības un pusaudžu gadu sliekšņa, kad iepazinām pirmās jūtas – ieskatījāmies pasaulei acīs un atklājām sev Mīlestību.”

(Dace Micāne Zālīte)