SKOLĒNU DEJU SVĒTKI

XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki

Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki ir lielākie, nozīmīgākie un senākie skolu jaunatnes tautas mākslas kolektīvu svētki Latvijā, vienlaicīgi kalpojot par potenciālo dalībnieku sastāva veidotāju Vispārējiem latviešu Dziesmu un Deju svētkiem. Šie ir svētki, kuros ne tikai mācāmies un kopjam mūsu tradīcijas, bet piedalīšanās tajos ir kā balva par neatlaidīgu darbu 5 gadu garumā, jo papildus tā ir iespēja sastapt savus elkus.

XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki notiks Rīgā no 2015. gada 6.-12. Jūlijam, kad galvaspilsētā no Latvijas malu malām sabrauks aptuveni 37400 bērnu un jauniešu, kā arī kolektīvi no latviešu diasporām.

BJDK “VĒJA ZIRDZIŅŠ”  DEJU SVĒTKU MĒĢINĀJUMI_pa grupām_2015

VISC PAR DROŠĪBAS NOTEIKUMIEM (drosibas_noteikumi)

“VĒJA ZIRDZIŅA” NOTEIKUMI (Vz_NOTEIKUMI_Deju svētki)

Nedēļas laikā paredzēta plaša programma ar vairāk nekā piecdesmit dažādiem pasākumiem, tostarp saglabājot nezūdošas tradīcijas kā Svētku gājiens, tautas deju lielkoncerts Daugavas stadionā, Noslēguma koncerts Mežaparka Lielajā estrādē, pūtēju orķestru koncerts, Svētki Vērmanes dārzā, folkloras kopu koncerti, kā arī Atklāšanas pasākums 11. Novembra krastmalā un garīgās mūzikas koncerts.

PROGRAMMA: http://dziedundejo.lv/programma/

Šogad svētku gaisotni paspilgtinās saturiskais ietvars – BURT(u)BURVĪBA, kad kopējiem spēkiem iedzīvināsim 33 Latvijas vērtības, un tāpēc svētku dalībnieku, skatītāju un sabiedrības izvēlētos vārdus izdziedāsim, izdejosim, atskaņosim un radoši parādīsim visdažādākajos veidos.

Vēja zirdziņa” intermēdiju skates video