LILLĀ GRUPA IZCĪNA GRAND PRIX

Š.g. 22. novembrī Rīgā, kultūras pilī “Ziemeļblāzma” notika 10.Starptautiskais bērnu un jauniešu daiļrades konkurss „Debut Premium 2015”, kur sekmīga debija izdevās BJDK “Vēja zirdziņš”  Lillā grupai. Pēc pārliecinoša un emocionāla dejas izpildījuma, žūrija kolektīva vecākās grupas dejotājus apbalvoja ar augstāko novērtējumu – Grand Prix balvu.

BJDK “Vēja zirdziņš” bieži piedalās starptautiskos konkursos un festivālos Latvijā un ārpus valsts robežām, bet Rīgā notikušajā konkursā “Debut Premium” kolektīvs piedalījās pirmo reizi. Jelgavnieki startēja horeogrāfijas kategorijā, kas tika iedalīta atsevišķos žanros: šova deja (disco, klasisks džezs, utt.), tautas deja, balles deja, klasiska deja, street dance (hip-hop, break-dance, house), moderna deja (jazz-modern, modern, neofolk,utt.).

Kolektīvs, izpildot latviešu skatuviskos deju tautas deju žanrā, tika vērtēts vidējā vecuma kolektīvu grupā, kurā sacentās dalībnieki no Latvijas, Igaunijas un Uzbekistānas. Konkursa žūrija, kura sastāvā bija profesionāļi no mūzikas, teātra, horeogrāfijas, režijas un televīzijas specialitātēm, lēma galveno balvu un Grand Prix titulu piešķirt “Vēja zirdziņa” dejotājiem. Jelgavas talantīgie dejotāji un mākslinieciskā vadītāja A.Skrastiņa patiesi priecājas par augstvērtīgo sasniegumu un ir gandarīti par sasniegto.

11224518_10153756233121810_5930473331217234484_n

Starptautisko bērnu un jauniešu daiļrades konkursu „Debut” kopš 2005. gada organizē producentu centrs “Impresa”. Konkursa mērķis ir dot iespēju dalībniekiem atklāt un parādīt savus talantus un meistarības līmeni, kā arī saņemt speciālistu novērtējumu. Projekts ik gadu pulcē vairākus simtus dalībnieku no dažādām valstīm – šogad konkursā piedalījās bērni un jaunieši no Latvijas, Igaunijas, Uzbekistānas un Baltkrievijas.

APSVEICAM UN LEPOJAMIES AR SAVIEM DEJOTĀJIEM! 😉