MŪSU 28. DEJU SEZONA!

MĒĢINĀJUMI un KONCERTI

# PALDIES dejotājiem par cītīgu mājas mēģinājumu pildīšanu 😉 Paldies vecākiem par atsaucību 😉

 

# Aicinām visus dejotājus arī vasaras mēnešos būt aktīviem un ļauties kustību priekam 😉

# SVARĪGI – ievērojot noteiktos drošības pasākumus, ierastie grupu mēģinājumi ir ATCELTI !

  • Ar 2020.gada 12.marta MK lēmumu valstī no 13.marta līdz 14.aprīlim ir izsludināts ārkārtas stāvoklis, ar kuru noteikta virkne ierobežojumu (ŠEIT). T.sk. ir noteikts pārtraukt kultūrizglītības, sporta un interešu izglītības programmu mācību procesu (treniņu, sacensību un mēģinājumu norisi). Lai ierobežotu Covid-19 izplatību, MK ir izsludinājis ārkārtējās situācijas pagarinājumu līdz šī gada 12. maijam, tādējādi pagarinot 12. marta valdības rīkojuma par “Ārkārtējās situācijas izsludināšanu” darbības laiku.
  • Saudzēsim savu un līdzcilvēku veselību 😉 #TiksimiesDrīz

# ATCELTS -> 25.aprīlis – Jelgavas pilsētas skolēnu deju kolektīvu repertuāra apguves un dalībnieku atlases SKATE, gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, Jelgavas k/n (Tirkīza, Oranžā, Rozā, Baltā, Sarkanā gr.)

# ATCELTS -> 9.maijs – Zemgales vēsturiskā novada deju svētku koprepertuāra pārbaudes un svētku dalībnieku atlases skate (Sarkanā gr.)

# PĀRCELTS -> 16.maijs “Vēja zirdziņa” 28.dzimšanas dienas koncerts Jelgavas k/n (koncerts pārcelts uz 21.oktobri)

# PĀRCELTS -> 6.jūnijs – Zemgales vēsturiskā novada deju svētki (Jelgava, ZOC) (Tirkīza, Sarkanā gr. un Oranžā, Rozā, Baltā gr.) (Svētki pārcelti uz 2021.gadu)

# PĀRCELTS -> 6.-12.jūlijs – XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki Rīgā (Tirkīza, Oranžā, Rozā, Baltā, Sarkanā gr.) (Svētki pārcelti uz 2021.gadu)

  • XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki tiek pārcelti uz 2021.gadu: informācija ŠEIT

NB! Kolektīva 2020.gada pasākumu kalendārs šeit: KONCERTDARBĪBA 2019/2020

Augam dejā un esam ceļā uz XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem! 😉

“AUDZ DEJĀ!”