Deju uzvedums “saDZIRDĒT”

Bērnu un jauniešu deju kolektīvs “Vēja zirdziņš” šogad aizvadīja trīsdesmitās jubilejas deju sezonu, kas bija bagātīgiem notikumiem piepildīta. Sirsnīgs PALDIES visiem dejotājiem par izturību, enerģiju un priekpilniem mirkļiem brīvdabas deju uzvedumā “saDZIRDĒT” Jelgavas pils salā 19. jūnija vēlā vakarā! PALDIES lieliskajiem vecākiem par sapratni, atbalstu un mīlestību! ?  

Noslēpumu un mistērijas caurvītais deju uzvedums vēsta par laiku pirms dabas pilnbrieda, kad gaiss ir smaržu un mistiskas burvības pilns. Tas ir stāsts par kādu meitenei, kas sadzird un jūt vairāk kā citi, taču Vasaras saulgriežu laikā šīs spējas var piemist visiem, kas vēlas ieklausīties – kā runā koki, redzēt – kurp sniedzas to saknes, kādas kukaiņu maģistrāles atrodas zem zemes un, kas tur dzīvo. Viss kļūst dzīvs un vienots, tuvojas dabas un cilvēka tuvākais punkts.

Dažādu dzīvo radību lomās iejūtas un horeogrāfiskās ainas izdejo ap 200 kolektīva septiņu dažādu vecuma grupu dejotāji. Noslēpumainajā notikumā skatītāji var sastapt baltpūkas, puteksnīšus, zilspāres, tārpiņus okšķerīšus, raibvaboles un citas radības. Tos jaunās un daudzveidīgās oriģinālhoreogrāfijās ved “Vēja zirdziņa” mākslinieciskā vadītāja Alda Skrastiņa un repetitori Guna Trukšāne, Arvils Noviks. Kolektīva koncertmeistare Iveta Stivriņa. Par deju uzveduma mistisko gaisotni rūpēsies režisore Inga Cipe.