VEIKSMĪGU 2020. GADU!

Latviešu Jaungada tradīcijās daudzi elementi aizgūti no Ziemassvētku un Meteņu tradīcijām, jo arī šīs dienas agrāk uzskatīja par jauna gada iesākumu. Galdam bija jābūt bagātīgam, lai nekā netrūktu arī nākamajā gadā. Izplatīta tradīcija bija ķekatās iešana, kad cilvēki pārģērbās dažādās maskās un gāja apraudzīt kaimiņu mājas.

Lai Jaunā gadā vienmēr būtu nauda, tad maciņā jāieliek zivju zvīņas. Senāka tradīcija vēsta, ka vecā gada vakarā vajagot līdz pulksten divpadsmitiem dzīvot augšā un divpadsmit reizes ēst, tad nākamais gads būšot bagāts. Jaunā gadā jāstrādā, tad visu gadu būs čakls; nedrīkst ilgi gulēt, lai visu gadu nebūtu jāguļ.

2020. gads paies Baltās Metāliskās Žurkas zīmē. Tas nozīmē, ka Jaunajā gadā baltā krāsa būs veiksmes krāsa, bet metāla talismani var to pastiprināt. Jaunā gada sagaidīšanā nozīmīga loma būs vārdiem, domām un simbolikai, kas noteiks attīstības gaitu arī 12 nākamajiem gadiem. Ja vēlaties, lai gada simbols ienes jūsu dzīvē pozitīvas emocijas, tad Jaungada vakarā izteiciet vēlmes – tās piepildīsies.

2020. gadā veiksies tiem, kas skaidri apzināsies savus mērķus, neslinkos un pildīs solīto. Jānosaka prioritātes, jābūt aktīviem, daudz jāmācās, bet slinkums un pārmērīgas emocijas jāmet pie malas! Baltā žurka palīdz visiem godīgajiem, patiesīgajiem un cēlsirdīgajiem. Vēl vairāk, gada simbols palīdzēs tiem, kuri cenšas panākt savu godīgi un ar cieņu izturas pret apkārtējo pasauli.

JAUNU MĒRĶU UN POZITĪVU PIEDZĪVOJU PILNU JAUNO GADU !!! 😉