“VĒJA ZIRDZIŅŠ – TAS IR KAS VAIRĀK…”

Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādes “Kultūra” Bērnu un jauniešu deju kolektīvs “Vēja zirdziņš” 2023. gada 19.maijā aicināja visus dejas draugus uz kolektīva 31. dzimšanas dienas koncertu “Vēja zirdziņš – tas ir kas vairāk…”. 

Foto no jubilejas koncerta ŠEIT

Svētku koncertā septiņu dažādu vecuma grupu dejotāji dalījās dejotpriekā un ļāvās jauniem deju piedzīvojumiem, apliecināja kolektīva moto “Audz dejā!”, kā arī atklāja, ko katram nozīmē “Vēja zirdziņš”. Kolektīva 31. dzimšanas dienā dejotāji izdejoja kolektīvam nozīmīgas dejas, kas iemīļotas vairākās paaudzēs, vienojās jautrās kopdejās, priecēja ar jaunradi un iepazīstināja skatītājus ar vasarā gaidāmo XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku deju lielkoncertu repertuāru.  

Kolektīva mākslinieciskā vadītāja Alda Skrastiņa. Repetitori Guna Trukšāne un Mārtiņš Kolčs, koncertmeistare Iveta Stivriņa. Koncerta režisore Lolita Muižniece.

Kolektīvu atbalsta Jelgavas valstspilsētas pašvaldība, Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”, ASF “Audz dejā” un dejotāju ģimenes.